Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Reset
is: Tómstilla

en: Category
is: Bólkur

en: category
is: bólkur

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Location
is: Pláss

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni
