Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to gd translation catalogue (8 entries)

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Image
gd: Dealbh

en: Category
gd: Roinn-seòrsa

en: Off
gd: Dheth

en: Header
gd: Bann-cinn

en: Location
gd: Ionad

en: Promoted to front page
gd: Air àrdachadh gun duilleag mhòr

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
