Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: category
gl: categoría

en: Event
gl: Evento

en: Layout
gl: Disposición

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Price
gl: Prezo

en: Address
gl: Enderezo

en: Events
gl: Eventos

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
