Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Category
is: Flokkur

en: category
is: flokkur

en: Event
is: Viðburður

en: Layout
is: Útlit

en: Off
is: Af

en: Header
is: Haus

en: Location
is: Staðsetning

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Price
is: Verð

en: Address
is: Heimilisfang

en: Events
is: Viðburðir

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
