Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: category
jv: kategori

en: Location
jv: Lokasi

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
