Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: category
lv: kategorija

en: Event
lv: Notikums

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Price
lv: Cena

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Events
lv: Notikumi

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Extra information
lv: Papildus informācija

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Show more
lv: Rādīt vairāk
