Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Event
nn: Hending

en: Off
nn: Av

en: Header
nn: Topptekst

en: Location
nn: Stad

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Price
nn: Pris

en: Address
nn: Adresse

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
