Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Category
ru: Категория

en: category
ru: категория

en: Event
ru: Событие

en: Layout
ru: Макет

en: Off
ru: Выкл

en: Header
ru: Шапка

en: Location
ru: Место

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Price
ru: Цена

en: Address
ru: Адрес

en: Desc
ru: По убыванию

en: Events
ru: Мероприятия

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Show all
ru: Показать все

en: Offset
ru: Пропустить

en: Extra information
ru: Информация

en: Page description
ru: Описание страницы

en: Metatags
ru: Мета-теги

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Show more
ru: Подробнее

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
