Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: category
ast: categoría

en: Header
ast: Encabezáu

en: Location
ast: Llugar
