Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Image
cs: Obrázek

en: Category
cs: Kategorie

en: category
cs: kategorie

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Location
cs: Místo

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Price
cs: Cena

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: Events
cs: Události

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Show more
cs: Zobrazit více

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
