Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Category
cy: Categori

en: category
cy: categori

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Header
cy: Pennawd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Price
cy: Pris

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
