Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Category
da: Kategori

en: category
da: kategori

en: Event
da: Begivenhed

en: Off
da: Afbrudt

en: Header
da: Overskrift

en: Location
da: Lokation

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Price
da: Pris

en: Address
da: Adresse

en: Desc
da: Faldende

en: Events
da: Begivenheder

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Show all
da: Vis alle

en: Offset
da: Forskydning

en: Extra information
da: Ekstra information

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Show more
da: Vis flere

en: Show less
da: Vis færre.

en: Asc
da: Stigende
