Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་
