Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: category
hy: կատեգորիա

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
