Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
