Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: category
sq: kategoria

en: Header
sq: Titulli

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
