Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: On
th: เปิด

en: Category
th: หมวดหมู่

en: category
th: หมวดหมู่

en: Off
th: ปิด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Price
th: ราคา

en: Address
th: ที่อยู่

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Show all
th: แสดงทุกข้อ
