Rocketship event (1.0.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: category
be: катэгорыя

en: Header
be: Загаловак

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
