Rocketship event (1.0.1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: category
fi: kategoria

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Location
fi: Sijainti

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Price
fi: Hinta

en: Address
fi: Osoite

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Show all
fi: Näytä kaikki

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Show more
fi: Näytä enemmän

en: Master
fi: Isäntä
