Rocketship event (1.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: On
gu: ચાલુ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: category
gu: શ્રેણી

en: Location
gu: સ્થાન

en: Apply
gu: લાગુ કરો
