Rocketship event (1.0.1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: category
he: קטגוריה

en: Event
he: אירוע

en: Layout
he: פריסה

en: Off
he: כבוי

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Price
he: מחיר

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Events
he: אירועים

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
