Rocketship event (1.0.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: category
kk: категориясы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
