Rocketship event (1.0.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: category
km: ប្រភេទ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ
