Rocketship event (1.0.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: On
ml: ഓൺ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: category
ml: വിഭാഗം
