Rocketship event (1.0.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: category
mr: गट

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Layout
mr: मांडणी

en: Off
mr: बंद

en: Location
mr: स्थळ

en: Price
mr: किंमत

en: Address
mr: पत्ता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
