Rocketship event (1.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Header
ne: हेडर

en: Location
ne: स्थान

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
