Rocketship event (1.0.1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Category
ro: Categorie

en: category
ro: categorie

en: Layout
ro: Prezentare

en: Off
ro: Oprit

en: Header
ro: Cap

en: Location
ro: Locaţia

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Price
ro: Preţ

en: Address
ro: Adresă

en: Desc
ro: Descendent

en: Events
ro: Evenimente

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
