Rocketship event (1.0.1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: category
sk: kategória

en: Event
sk: Podujatie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Price
sk: Cena

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Events
sk: Udalosti

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Show more
sk: Zobraziť viac

en: Show less
sk: Zobraziť menej

en: Asc
sk: Vzostupne
