Rocketship event (1.0.1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Category
uk: Категорія

en: category
uk: категорія

en: Event
uk: Подія

en: Layout
uk: Макет

en: Off
uk: Вимкнено

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Location
uk: Місце розташування

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Price
uk: Ціна

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: Events
uk: Події

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Show all
uk: Показати все

en: Offset
uk: Зміщення

en: Extra information
uk: Додаткова інформація

en: Metatags
uk: Мета-теги

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
