Rocketship Demo Profile (Florista) (1.0.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Site information
mk: Информации за веб-локацијата

en: Blocks
mk: Блокови

en: - All -
mk: - Сите -
