Rocketship Demo Profile (Florista) (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Site information
ug: بېكەت ئۇچۇرلىرى

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Default time zone
ug: سۈكۈت ۋاقىت رايونى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Regional settings
ug: دۆلەت-رايوننى تاللاش

en: Default country
ug: سۈكۈت دۆلەت ۋە رايون

en: Find and manage content.
ug: مەزمۇن ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش
