Rocketship Demo Profile (Florista) (1.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Site information
ps: پاڼې مالومات

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Block type
ps: غونډ بڼه

en: - All -
ps: - ټول -
