Rocketship Demo Profile (Florista) (1.0.0-alpha4) - en to ht translation catalogue (34 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: Updated
ht: A jou

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Page
ht: Paj

en: Site name
ht: Non sit la

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Site information
ht: Enfomation sit la

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Apply
ht: Aplike

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk

en: Default time zone
ht: Lè zòn pa defo

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Block type
ht: Tip blòk

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Configure site
ht: Konfigire sit

en: Update notifications
ht: Notifikasyon pou mete a jou

en: Site email address
ht: Imel sit la

en: Default country
ht: Peyi pa defo

en: Asc
ht: Mont

en: Receive email notifications
ht: Resevwa imel notifikasyon

en: Large (480×480)
ht: Laj (480x480)

en: Medium (220×220)
ht: Mwayèn
