Rocketship Demo Profile (Florista) (1.0.0-alpha4) - en to or translation catalogue (14 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Site information
or: ସାଇଟ ସୂଚନା

en: Block description
or: ବ୍ଲକ ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Default time zone
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟ ମଣ୍ଡଳ

en: Update notifications
or: ଅଦ୍ୟତନ ବିଜ୍ଞପ୍ତିଗୁଡ଼ିକ
