Rocketship Demo Profile (Florista) (1.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Page
sl: Stran

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Published
sl: Objavljeno

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Blocks
sl: Bloki

en: Default time zone
sl: Privzeti časovni pas

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Installing @drupal
sl: Nameščam @drupal

en: The installation has encountered an error.
sl: Namestitev je naletela na napako.

en: Configure site
sl: Nastavite stran

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
sl: Po privzetih nastavitvah, bodo datumi na tem spletnem mestu prikazani v izbranem časovnem pasu.

en: Update notifications
sl: Obvestila o posodobitvah

en: Check for updates automatically
sl: Avtomatično preverjaj posodobitve
