Rocketship Demo Profile (Florista) (1.0.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Site information
ast: Información del situ

en: Default time zone
ast: Zona horaria preferida

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: Installing @drupal
ast: Instalando @drupal

en: The installation has encountered an error.
ast: Hebo un fallu al instalar.

en: Configure site
ast: Configurar el sitiu

en: Update notifications
ast: Avisos de versiones nueves

en: Check for updates automatically
ast: Busca de versiones nueves automática

en: Site maintenance account
ast: Cuenta de caltenimientu del sitiu
