Rocketship Demo Profile (Florista) (1.0.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Site information
eo: Retejaj informoj

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Default time zone
eo: Defaŭlta tempzono

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Installing @drupal
eo: Instalante @drupal

en: The installation has encountered an error.
eo: Eraro dum la instalado.

en: Configure site
eo: Agordu retejon

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
eo: Defaŭlte, datoj en ĉi tiu retejo estos montrataj en la elektita tempzono.

en: Update notifications
eo: Ĝisdatigu atentigojn

en: Check for updates automatically
eo: Kontrolu por ĝisdatigoj aŭtomate

en: Regional settings
eo: Regionaj agordoj

en: Default country
eo: Apriora lando
