Rocketship Demo Profile (Florista) (1.0.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Site information
mr: साइट ची माहिती

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा
