Rocketship Demo Profile (Florista) (1.0.0-alpha7) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Site information
dz: ས་ཁོངས་བརྡ་དོན་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Default time zone
dz: སྔོན་སྒྲིག་ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།
