Rocketship Demo Profile (Florista) (1.0.0-alpha8) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Site name
cs: Název webu

en: Messages
cs: Zprávy

en: Site information
cs: Informace o webu

en: Blocks
cs: Bloky

en: Default time zone
cs: Výchozí časové pásmo

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Installing @drupal
cs: Instalace @drupal

en: The installation has encountered an error.
cs: Při instalaci nastala chyba.

en: Configure site
cs: Nastavení webu

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
cs: Data a časové údaje na stránce se zobrazí s použitím této časové zóny.

en: Update notifications
cs: Upozornění na aktualizace

en: Check for updates automatically
cs: Automaticky kontrolovat aktualizace

en: Regional settings
cs: Místní nastavení

en: Site email address
cs: E-mailová adresa webu

en: Default country
cs: Výchozí země

en: Site maintenance account
cs: Účet pro správu webu

en: Select the default country for the site.
cs: Vyberte výchozí zemi pro tento web.

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Add custom block
cs: Přidat vlastní blok

en: Automated emails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these emails from being flagged as spam.
cs: Z této adresy budou odesílány automatické e-maily, jako např. informace o registraci. Aby e-maily nebyly označovány jako spam, použijte adresu se stejnou doménou, jako má tento web.

en: Receive email notifications
cs: Dostávat upozornění e-mailem

en: Default long date
cs: Výchozí dlouhý formát data

en: Default medium date
cs: Výchozí střední formát data

en: Default short date
cs: Výchozí krátký formát data

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
cs: Všechny nezbytné změny do adresáře %dir a souboru %file byly provedeny. Nyní byste pro ně měli odstranit práva zápisu, abyste se vyhnuli bezpečnostním rizikům. Pokud si nejste jisti, jak postupovat, podívejte se do <a href=":handbook_url">online příručky</a>.

en: The system will notify you when updates and important security releases are available for installed components. Anonymous information about your site is sent to <a href=":drupal">Drupal.org</a>.
cs: Systém vám zašle upozornění, když budou k dispozici aktualizace a důležitá bezpečnostní vydání pro instalované součásti. Anonymní informace o vašem webu bude odeslána na <a href=":drupal">Drupal.org</a>.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
cs: Povolené speciální znaky: mezera, tečka (.), pomlčka (-), apostrof ('), podtržítko (_), zavináč (@).
