Rocketship Demo Profile (Florista) (1.0.0-alpha8) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Username
gd: Ainm-cleachdaiche

en: Email address
gd: Seòladh puist-d

en: Teaser
gd: Caob tàlaidh

en: Site name
gd: Ainm na làraich

en: Messages
gd: Teachdaireachdan

en: Site information
gd: Fiosrachadh mun làrach
