Rocketship Demo Profile (Florista) (1.0.0-alpha8) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Site information
kn: ಸೖಟಿನ ಬಗ್ಗೆ ಮಾಹಿತಿ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Default time zone
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ ಸಮಯ ವಲಯ

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: Installing @drupal
kn: @drupalನ ಇನ್ಸ್ಟಾಲ್ ನಡೆಯುತ್ತಿದೆ

en: The installation has encountered an error.
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪನೆ ಸಮಸ್ಯೆಯಾಗಿದೆ

en: Configure site
kn: ತಾಣವನ್ನು ಸಂರಚಿಸು

en: Related
kn: ಸಂಬಂಧಿತ
