Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: On
ar: في

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Layout
ar: التنسيق

en: Off
ar: إيقاف

en: Location
ar: الموضع

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
