Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Layout
az: Şablon

en: Off
az: Söndürülüb

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir
