Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
