Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Overview
bs: Pregled

en: Location
bs: Lokacija

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Address
bs: Adresa

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
