Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Overview
ca: Resum

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Layout
ca: Disposició

en: Off
ca: Inactiu

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Address
ca: Adreça

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Master
ca: Mestre
