Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: Off
cs: Vypnuto

en: Location
cs: Místo

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
