Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Off
el: Κλειστό

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Asc
el: Αύξ
