Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: On
es: Activado

en: Overview
es: Vista general

en: Reset
es: Restablecer

en: Layout
es: Diseño

en: Off
es: Desactivado

en: Location
es: Ubicación

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Address
es: Dirección

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Master
es: Máster
